Ben kimim ?

1

hamdi 139Ben Hamdi Özçelikel, 1956 yılında Samsun’da doğdum ve Gazetecilik ve Halkla İlişkiler lisans eğitiminden sonra İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başladım. TEKFEN, ENKA, SINGER, DELPHI AUTOMOTIVE, BORUSAN, ŞİŞECAM, SANKO, PENTI gibi ülkemizin lider kuruluşlarında görev yaptıktan sonra Gaziantep’te yerleşik GÜLSAN HOLDİNG A.Ş.’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak ücretli çalışmalarımı sona erdirdim.

Japon Yönetim Sistemleri, Kaizen, 5-S, TPM gibi yönetim teknikleri ve zaman yönetimi konusundaki çalışmalarım ise benim için bir yaşam biçimi oldu.

“Bir Personel Yöneticisinin Gözüyle Japon Yönetim Sistemleri”“Kural Koymanın Kuralları ve 5- S ” ve “Zamanım yok deme!” isimli üç kitabımın ötesinde, bir çok dergi ve gazetede makaleler yayınlamış, halen bir çok üniversitede öğrencilere ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında  konferanslar vermeye devam ediyorum.

2000 – 2001 yıllarında PERYÖN ( Türkiye İnsan Yönetimi Derneği ) Başkan Yardımcılığı ve Avrupa Personel Yönetimi Derneği ( EAPM – PYAD ) Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunarak bu onuru taşıdım. Aynı zamanda Yönetim Danışmanları Derneği’nin CMC belgeli üyelerinden biriyim.

2012 yılından bu yana kendi şirketmde İnsan Kaynakları yönetim danışmanlığı yapıyor ve Lala Paşa yöntemiyle yönetici yetiştiriyorum. Daha detaylı bilgi için lütfen

www.hamdiozcelikel.com

1 Comment

  • ÇİĞDEM ÖZTÜRK ÇINAROĞLU dedi ki:

    Hamdi Bey, duayen insan, merhabalar yeniden…Blogunuzdan, Totok grup sayesinde az önce haberim oldu.Bugün benim için malesef kötü bir gündü, iş açısından..Ama yazılarınızı okudum ve moral buldum, toparlandım..Kendime geldim..Yine Hızır gibi yetiştiniz 🙂 Öncelikle bunun için teşekkür ederim. Yeni Bolgunuz da hayırlı olsun..Çok başarılı paylaşımlarınız olmuş..Tabiki her zamanki gibi “pozitif”…Tıpkı sizin gibi..
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.En yakın zamanda görüşmek üzere…Saygılar..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2014-2017 İK Dinozoru All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.